Marmoleum Click

Marmoleum Click je přírodní podlahová krytina, při jejíž výrobě byly použity směsi obnovitelných surovin. Podlaha je tedy plně recyklovatelná a šetrná k přírodě.

Povrch jednotlivých dílců je bez výrazných pórů a díky tomu je možné lehce odstranit prach či špínu z povrchu. Lamely jsou tvořeny 3 vrstvami: samotnou designovou vrstvou z materiálu Marmoleum, dřevovláknitou HDF deskou a nakonec tlumivou vrstvou z přírodního korku. Celek skvěle tepelně i zvukově izoluje interiér od podkladu podlahy.

Marmoleum® click je přírodní plovoucí podlahovina. Její vrchní vrstvu tvoří materiál Marmoleum®, který je vyráběn ze směsi obnovitelných surovin a tím nepoškozuje životní prostředí. Pod vrchní vrstvou materiálu Marmoleum® je umístěna voděodolná, extrémně hustá dřevovláknitá HDF deska opatřená z rubu vrstvou korku.

Díky vrchní vrstvě z materiálu Marmoleum® můžeme tuto podlahovinu řadit mezi ekologické podlahové krytiny, které přispívají ke zdravému bydlení.
Marmoleum® zajišťuje přirozenou antistatičnost, prach i špínu lze snadno a rychle odstranit. Na jeho povrchu nedochází k množení bakterií, čímž je nejvhodnější podlahovinou pro lidi trpící alergiemi nebo astmatickými obtížemi.

Vyrábí se v lamelách o rozměru 90 x 30 cm a čtvercích o rozměru 30 x 30 cm. Lamely a čtverce se dají snadno kombinovat pro vytvoření vlastní jedinečné podlahy.

Díky dvouvrstvé povrchové úpravě Topshield2 nevyžaduje podlaha po pokládce žádnou dodatečnou úpravu a údržbu.

strana 12
Další strana


Aktuality

Bytový koberec LAGUNA Design


Bytový koberec LAGUNA Design

Trendové odstíny bytového koberce LAGUNA Design dodají Vašemu pokoji jedinečný vzhled. Nechte si zaslat vzorovou sadu této řady koberců a ten pravý odstín vyberte přímo u Vás doma.


20. 7. 2018

Vzorová sada UMĚLÝCH TRAVNÍCH KOBERCU


Vzorová sada UMĚLÝCH TRAVNÍCH KOBERCU

Sada vzorků vybraných novinek umělého travního koberce v nejžádanějším provedení MADEIRA, TERRAZA a QUINNY.

V pohodlí domova si vyberte ten pravý.


4. 6. 2018

LEPIDLO ZA 1KČ k vinylovým podlahám


LEPIDLO ZA 1KČ k vinylovým podlahám

Nezmeškejte akční nabídku a získejte k vinylovým dílcům Vinyl Floor Forever PRIMERO LEPIDLO ZA 1KČ. Při nákupu většího množství MNOŽSTEVNÍ SLEVY.


31. 5. 2018

E-mailový zpravodaj

Přihlašte se k odběru emailového zpravodaje a nezmeškejte žádnou akci, slevu ani novinku


Kontakt

Objednávky a konzultace

info Zavinac navafloor Tecka cz
 
+420602585323

Dotazy

captcha imagePři registraci sleva na celý nákup až 25%