Proline, Ecoline, Aqua

Švýcarské vinylové podlahy ECOLINE, PROLINE, ECOLINE AQUA a PROLINE AQUA jsou komfortní, bezpečné, 100% recyklovatelné a vhodné pro prostory s dětmi a domácími mazlíčky. Výrobce klade maximální důraz na kvalitu výroby a vstupních surovin, jejich nezávadnost a jasný původ (bez použití recyklátů). Podlahy mají nadprůměrné vlastnosti v dané třídě podlah. Díky přesnosti výroby jsou podlahy vyráběny bez sraženných hran či mikrohran. Antistatický a antibakteriální povrch má odpuzující účinek proti nečistotám a tím přispívá k hygieně a ochraně zdraví. Podlahovina je protiskluzná, pružná a má vysokou požární odolnost. Lamely jsou opatřeny zámkovým systémem UNICLIC.

U řad PROLINE a ECOLINE tvoří základ lamel nosná HDF, na které je ze spodní strany naimpregnovaná vrstva drceného korku. Povrch je opatřen polyuretanovou úpravu.

Řady PROLINE AQUA a ECOLINE AQUA jsou 100% voděodolné na tuhé kompozitní desce. Povrch je opatřen polyuretanovou úpravu.

 Aktuality

Bytový koberec LAGUNA Design


Bytový koberec LAGUNA Design

Trendové odstíny bytového koberce LAGUNA Design dodají Vašemu pokoji jedinečný vzhled. Nechte si zaslat vzorovou sadu této řady koberců a ten pravý odstín vyberte přímo u Vás doma.


20. 7. 2018

Vzorová sada UMĚLÝCH TRAVNÍCH KOBERCU


Vzorová sada UMĚLÝCH TRAVNÍCH KOBERCU

Sada vzorků vybraných novinek umělého travního koberce v nejžádanějším provedení MADEIRA, TERRAZA a QUINNY.

V pohodlí domova si vyberte ten pravý.


4. 6. 2018

LEPIDLO ZA 1KČ k vinylovým podlahám


LEPIDLO ZA 1KČ k vinylovým podlahám

Nezmeškejte akční nabídku a získejte k vinylovým dílcům Vinyl Floor Forever PRIMERO LEPIDLO ZA 1KČ. Při nákupu většího množství MNOŽSTEVNÍ SLEVY.


31. 5. 2018

E-mailový zpravodaj

Přihlašte se k odběru emailového zpravodaje a nezmeškejte žádnou akci, slevu ani novinku


Kontakt

Objednávky a konzultace

info Zavinac navafloor Tecka cz
 
+420602585323

Dotazy

captcha imagePři registraci sleva na celý nákup až 25%