Ecoline HDF

Švýcarské vinylové podlahy ECOLINE, PROLINE, ECOLINE AQUA a PROLINE AQUA jsou komfortní, bezpečné, 100% recyklovatelné a vhodné pro prostory s dětmi a domácími mazlíčky. Výrobce klade maximální důraz na kvalitu výroby a vstupních surovin, jejich nezávadnost a jasný původ (bez použití recyklátů). Podlahy mají nadprůměrné vlastnosti v dané třídě podlah. Díky přesnosti výroby jsou podlahy vyráběny bez sraženných hran či mikrohran. Antistatický a antibakteriální povrch má odpuzující účinek proti nečistotám a tím přispívá k hygieně a ochraně zdraví. Podlahovina je protiskluzná, pružná a má vysokou požární odolnost. Lamely jsou opatřeny zámkovým systémem UNICLIC.

U řad PROLINE a ECOLINE tvoří základ lamel nosná HDF, na které je ze spodní strany naimpregnovaná vrstva drceného korku. Povrch je opatřen polyuretanovou úpravu.

Řady PROLINE AQUA a ECOLINE AQUA jsou 100% voděodolné na tuhé kompozitní desce. Povrch je opatřen polyuretanovou úpravu.

 Aktuality

Nová kolekce WINEO 400


Nová kolekce WINEO 400

Nová kolekce vinylových podlahy WINEO 400 Vás ohromí trendovými dekory s věrnou kresbou dřevěných prken. Velmi snadno se čistí a udržuje, díky odolné povrchové struktuře a PU povrchu. Nyní v akci s LIŠTOU ZDARMA.

 


2. 3. 2019

Vinylová zámková podlaha s korkem za ZVÝHODNĚNOU CENU


Vinylová zámková podlaha s korkem za ZVÝHODNĚNOU CENU

Wicanders VINYLCOMFORT - kročejově extrémně komfortní a vysoce odolná vinylová plovoucí podlaha se zámkem s 2 korkovými vložkami, které dávají těmto podlahám nedostižnou tichost. 


22. 2. 2019

LEPIDLO a LIŠTA ZA 1Kč


LEPIDLO a LIŠTA ZA 1Kč

Akční nabídka na oblíbené vinylové podlahy DIVINO Floor Forever. Získejte lištu a lepidlo za 1Kč.


22. 2. 2019

Bytový koberec LAGUNA Design


Bytový koberec LAGUNA Design

Trendové odstíny bytového koberce LAGUNA Design dodají Vašemu pokoji jedinečný vzhled. Nechte si zaslat vzorovou sadu této řady koberců a ten pravý odstín vyberte přímo u Vás doma.


21. 2. 2019

E-mailový zpravodaj

Přihlašte se k odběru emailového zpravodaje a nezmeškejte žádnou akci, slevu ani novinku


Kontakt

Objednávky a konzultace

info Zavinac navafloor Tecka cz
 
+420602585323

Dotazy

captcha imagePři registraci sleva na celý nákup až 25%