Gerflor Solidtex

Gerflor Solidtex je moderní a zároveň extrémně odolná PVC podlaha s textilní podložkou, která zajišťuje vysokou odolnost proti protržení krytiny. Díky užitným třídám 23/33/42 nabízí širokou možnost uplatnění. Jedná se o klasickou řadu PVC podlah (nově s realistickou povrchovou úpravou Pureclean) přizpůsobených pro použití v rušných provozech. Kromě mimořádné výdrže oceníte, u PVC Gerflor Solidtex, tepelně a akusticky izolační vlastnosti, voděodolnost, jednoduchou údržbu, příjemnou pochůznost a elegantní vzhled. Další a jistě nezanedbatelnou výhodou PVC podlah Gerflor Solidtex je špičkový výrobní proces, ve kterém se aplikují výrobní postupy používané pro zdravotnický materiál, díky kterým se z hlediska zdravotní nezávadnosti dosahuje takové úrovně, k jaké se drtivá většina podobných produktů na našem trhu ani zdaleka nepřibližuje (namátkou žádné emise formaldehydu, extrémně nízké emise VOC, žádné těžké kovy, potenciálně nebezpečná změkčovadla, ...).

 

POŽADAVEK NA DODÁNÍ OBJEDNÁVKY VÍCE ŘEZU V JEDNÉ ŠARŽI PROSÍM UVEĎTE DO POZNÁMKY V OBJEDNÁVKOVÉM FORMULÁŘI.

 Aktuality

Nová kolekce WINEO 400


Nová kolekce WINEO 400

Nová kolekce vinylových podlahy WINEO 400 Vás ohromí trendovými dekory s věrnou kresbou dřevěných prken. Velmi snadno se čistí a udržuje, díky odolné povrchové struktuře a PU povrchu. Nyní v akci s LIŠTOU ZDARMA.

 


2. 3. 2019

Vinylová zámková podlaha s korkem za ZVÝHODNĚNOU CENU


Vinylová zámková podlaha s korkem za ZVÝHODNĚNOU CENU

Wicanders VINYLCOMFORT - kročejově extrémně komfortní a vysoce odolná vinylová plovoucí podlaha se zámkem s 2 korkovými vložkami, které dávají těmto podlahám nedostižnou tichost. 


22. 2. 2019

LEPIDLO a LIŠTA ZA 1Kč


LEPIDLO a LIŠTA ZA 1Kč

Akční nabídka na oblíbené vinylové podlahy DIVINO Floor Forever. Získejte lištu a lepidlo za 1Kč.


22. 2. 2019

Bytový koberec LAGUNA Design


Bytový koberec LAGUNA Design

Trendové odstíny bytového koberce LAGUNA Design dodají Vašemu pokoji jedinečný vzhled. Nechte si zaslat vzorovou sadu této řady koberců a ten pravý odstín vyberte přímo u Vás doma.


21. 2. 2019

E-mailový zpravodaj

Přihlašte se k odběru emailového zpravodaje a nezmeškejte žádnou akci, slevu ani novinku


Kontakt

Objednávky a konzultace

info Zavinac navafloor Tecka cz
 
+420602585323

Dotazy

captcha imagePři registraci sleva na celý nákup až 25%